O hurtowni

 1. Dachy
 2. chevron_right
 3. O hurtowni

M3 Dachy jest autoryzowanym dealerem znanych i cenionych producentów. Bazujemy między innymi na markach: Novatic, Ruukki, Blachotrapez, Blachoprofil 2, Budmat. Nasze hurtownie znajdują się w Radomiu i Zwoleniu, jednak obsługujemy Klientów również z innych części Polski. Współpracę z M3 Dachy można rozpocząć na każdym etapie prowadzonej inwestycji.

Dystrybutor pokryć dachowych i nie tylko

Nasza hurtownia współpracuje zarówno z Klientami indywidualnymi (np. podczas budowy domu), jak i podmiotami biznesowymi (chociażby firmami deweloperskimi wznoszącymi nowe osiedla). Oferujemy szeroki wybór produktów i dokładamy starań, aby zapewniać stały dostęp do poszczególnych materiałów.

Można kupić u nas:

Pracownicy naszej hurtowni pozostają do dyspozycji i chętnie pomogą w dobraniu odpowiednich materiałów. Wystarczy przedstawić nam plan realizacji – przygotujemy wszystko, co niezbędne do jego wykonania. Zapraszamy do odwiedzenia M3 Dachy w Radomiu i w Zwoleniu.

Jesteśmy również dystrybutorem okien dachowych. Oferujemy innowacyjne rozwiązania, które doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku już istniejących obiektów, jak i takich, które dopiero zostaną wybudowane. Modele pochodzące z naszej hurtowni są funkcjonalne, wykonane w estetyczny sposób, skrywają w sobie nowoczesne technologie.

Wysokiej jakości akcesoria dachowe

Jako autoryzowany dystrybutor pokryć dachowych dysponujemy również dużym wyborem wysokiej jakości akcesoriów dachowych. To właśnie dzięki nim można lepiej przygotować dach swojego domu — uczynić go bardziej funkcjonalnym oraz bezpieczniejszym (mowa o możliwości komunikacji na dachu).

Akcesoria dachowe powinny zostać omówione z fachowcem już podczas projektowania pokrycia dachowego. Każdorazowo powinny zostać one dobrane z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Klienta.

W naszym asortymencie znajdziesz:

 • membrany wysokoparoprzepuszczalne,
 • kominki wentylacyjne,
 • spinki dla dachówek betonowych i ceramicznych,
 • taśmy kalenicowe,
 • taśmy kominowe,
 • ławy i stopnie kominiarskie,
 • mocowania pokryć dachowych,
 • płotki, bariery, rury przeciwśniegowe,
 • wyłazy dachowe.

Stale uzupełniamy nasze stany magazynowe, aby móc jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom i zapewniać stały dostęp do potrzebnych komponentów.

domy pasywne

Domy pasywne i energooszczędność

Polacy coraz częściej skupiają swoją uwagę na tym, aby budowane przez nich domy i inne obiekty były energooszczędne lub pasywne. Takie rozwiązania są nie tylko mniej obciążające dla portfela w kontekście wysokości płaconych rachunków, ale również bardziej przyjazne dla środowiska. Aby budynek faktycznie mógł sprostać takim wymaganiom, istotne jest zwrócenie uwagi na jakość jego zwieńczenia — dach ma zatrzymywać jak najwięcej ciepła, więc powinien zostać wykonany z wysokiej jakości komponentów.

Oferujemy rozwiązania, które powinny znaleźć się na dachu. Mowa w tym przypadku o membranach, deskowaniach i oczywiście o pokryciach dachowych. Całość powinna stanowić zwarty system, jednocześnie umożliwiając dobrą wentylację.

Chętnie pomożemy w rozwiązaniu każdego problemu dotyczącego dachu. M3 Dachy zlokalizowane w Radomiu i w Zwoleniu to miejsca przyjazne Klientom.

Chętnie przyjmujemy Klientów w naszym nowym, dużym biurze. Warto nas odwiedzić, aby porozmawiać o asortymencie, szczegółach usług, możliwościach dotyczących poszczególnych rozwiązań. Po takiej rozmowy z przyjemnością przygotujemy wycenę, przedstawimy możliwości dostosowane do realnych potrzeb.

Menu