Usługi dekarskie – krycie dachów

Więcej niż układanie dachówek

W kwestii usług dekarskich zmienia się system wykonywania poszczególnych prac, stale rozszerza się gama pokryć dachowych oraz urządzeń i metod wykorzystywanych przy montażu, niezmienna jest natomiast solidność, po której poznasz wykwalifikowanych dekarzy. Ekipy dekarskie z M3 Dachy nieustannie się szkolą uczestnicząc w warsztatach dekarskich i podejmują się kolejnych działań i wyzwań, dzięki którym nasi Klienci, czyli właściciele domów i innych obiektów z Radomia, Zwolenia oraz okolic mogą mieć pewność, że ich dachy będą estetyczne, solidne, gotowe na zmagania z warunkami pogodowymi.

Istotne zagadnienia dotyczące krycia dachów

Chociaż mechanizacja wielu prac dekarskich jest już faktem, nadal najważniejszą wartość stanowią wiedza oraz umiejętności samego dekarza.

Nasi pracownicy:

 • rzetelnie oceniają stan konstrukcji więźby dachowej; ma to znaczenie na przykład w kontekście układania dosyć ciężkich dachówek ceramicznych;
 • wykonują fachowy pomiar; dokładnie zmierzone połacie, okapy pod podbitkę dachową i pozostałe części dachu to podstawa dalszych działań;
 • ustalają zapotrzebowanie na poszczególne materiały; masz pewność, że podczas prac nie zabraknie dachówek, płyt termoizolacyjnych EPS lub PIR, papy czy membrany dachowej PCV lub EPDM;
 • przygotowują harmonogram prac; określenie realnych terminów i przestrzeganie ich to u nas priorytet niezależnie od wielkości zlecenia;
 • określają wiarygodny budżet; w koszt usługi wlicza się standardowo koszt prac oraz materiałów, natomiast pomiary i wycena są całkowicie bezpłatne.

Oczywiście możliwe są indywidualne warunki i ustalenia, gdy na przykład masz własny projekt dachu, wymieniasz cały dach lub remontujesz pokrycie dachowe w Radomiu lub w Zwoleniu, z nami znajdziesz najlepsze rozwiązania.

usługi dekarskie Radom

Co możesz zlecić w M3 Dachy

O usługach dekarskich warto porozmawiać z naszym specjalistą – umiejętnie objaśniamy wszystkie kwestie, które mogą pomóc w podjęciu decyzji o zleceniu:

 • krycia dachów skośnych i płaskich na wszelkich budynkach:
  • domach jednorodzinnych,
  • zabudowie szeregowej,
  • blokach wielorodzinnych,
  • obiektach gospodarczych,
  • halach przemysłowych ,
 • montażu rynien, podsufitek, okien dachowych,
  • mniejszych i większych napraw dekarskich:
  • wymiana uszkodzonych pojedynczych dachówek i arkuszy blachy,
  • naprawa rynien oraz rur spustowych oraz całych systemów orynnowania,
  • naprawa okuć w oknach dachowych,
 • prac konserwacyjnych wszystkich w/w systemów i elementów.

Prowadząc hurtownie z siedzibami w Radomiu oraz w Zwoleniu zapewniamy korzystne warunki finansowe również w przypadku samego kupna materiałów.

Koncepcja krycia dachów przyjazna środowisku

Również w tej dziedzinie na jedno z czołowych miejsc wysuwają się kwestie dbania o środowisko, lecz proces ten rozpoczyna się znacznie wcześniej – już na etapie produkcji.

Wiodący producenci w procesie tworzenia pokryć dachowych stosują surowce i tworzywa, które albo są całkowicie neutralne, albo jedynie w niewielkim stopniu mogą oddziaływać na otoczenie. Przykładem są chociażby dachówki betonowe, wykonane z naturalnych kruszyw, a także ceramiczne, do których produkcji niezmiennie od stuleci stosowana jest wysokogatunkowa glina.

Również podczas usług dekarskich można znacznie ograniczyć emisję substancji do atmosfery, stosując między innymi wysokiej jakości kleje do montażu płyt termoizolacyjnych EPS lub PIR oraz wybierając innowacyjne papy termozgrzewalne lub membrany PCV czy EPDM.

M3 Dachy Radom, Zwoleń – tak działają profesjonaliści

Z nami masz pewność, że wszystkie prace zostały rzetelnie wycenione, a za ich przebieg odpowiedzialni są doświadczeni dekarze. Możesz do minimum ograniczyć swoją obecność na placu budowy czy wyjechać na urlop, gdy Twój dach wymaga wymiany. To komfort, którzy doceniają dotychczasowi i obecni Klienci. Dołącz do tego grona, wybierz specjalistów. Zapraszamy do kontaktu, przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *
Wypełnij to pole
Adres E-mail *
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
Numer telefonu *
Wypełnij to pole
Temat wiadomości *
Wypełnij to pole
Treść wiadomości *
Wypełnij to pole
Menu