Dachy płaskie standardowe

Dach to jeden z najważniejszych elementów budynku. Podczas jego projektowania warto więc zastanowić się nad wyborem nie tylko odpowiedniego rodzaju, lecz także pokrycia. Jedną z uniwersalnych opcji są konstrukcje płaskie standardowe. Sprawdzają się w domach zarówno jedno-, jak i wielorodzinnych. Warto zapoznać się z ich najważniejszymi zaletami.

Postaw na energooszczędność

Energooszczędne budynki cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Powodem jest kwestia ekologii, a także spora oszczędność przy ogrzewaniu obiektu. Planując wzniesienie takiego domu, warto zdecydować się na dachy płaskie standardowe. Ich konstrukcja sprzyja zapewnieniu odpowiednich parametrów izolacyjności cieplnej ze względu między innymi na mniejszą powierzchnię czy też na wielkość przegród zewnętrznych.
Tego rodzaju dachy doskonale spełniają zatem swoją funkcję izolacyjną oraz ochronną. Oferujemy naszym Klientom wysokiej klasy materiały oraz pokrycia powierzchni płaskich, wśród których bez problemu można wybrać optymalną opcję, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Aby skorzystać z merytorycznego doradztwa podczas zakupów, warto skontaktować się z naszymi specjalistami z M3 Dachy lub odwiedzić hurtownie ulokowane w Radomiu i w Zwoleniu.

Szeroki wybór rozwiązań

Współpracujemy z renomowanymi producentami pokryć płaskich oraz akcesoriów. W hurtowni oferujemy między innymi:

  • papę termozgrzewalną;
  • membrany w różnych rodzajach: PVC i EPDM;
  • izolacje EPS, XPS oraz płyty PIR;
  • produkujemy płyty styropianowe spadkowe;
  • kleje, piany, tuleje, wkręty, grunty.

Wysoka jakość dostępnych w naszej ofercie materiałów przekłada się na niemal pewność tego, że wykonane z nich dachy płaskie standardowe sprawdzą się przez lata, zachowując wysoką efektywność oraz estetykę.

Zapraszamy do kontaktu

Warto wiedzieć, że zajmujemy się nie tylko sprzedażą, lecz także montażem pokryć – usługi dekarskie realizujemy w Radomiu, Zwoleniu oraz w innych miastach. O jakości wykonania świadczą opinie naszych zadowolonych Klientów. Już dziś skontaktuj się z nami, a z przyjemnością zajmiemy się Twoim dachem i opowiemy o różnych rozwiązaniach, takich jak konstrukcje zielone odwrócone.

dachy płaskie

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *
Wypełnij to pole
Adres E-mail *
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
Numer telefonu *
Wypełnij to pole
Temat wiadomości *
Wypełnij to pole
Treść wiadomości *
Wypełnij to pole
Menu