Blachy dachowe

  1. Dachy
  2. chevron_right
  3. Blachy dachowe

Blachy dachowe – elastyczne zwieńczenie dachu

Uniwersalność blach dachowych sprawia, że sprawdzają się one na domach prywatnych, w budownictwie wielorodzinnym, ale również na dachach obiektów przemysłowych czy sakralnych. Wystarczy wybrać odpowiedni rodzaj, wzornictwo oraz kolor, aby dopasować całość do budynków w stylu klasycznym lub nowoczesnych, które wyróżnia minimalizm formy. Hurtownia M3 Dachy w Radomiu wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów. U nas kupisz wszystko, czego potrzebujesz.

blachy dachowe Radom

Swoboda projektowania z blachami dachowymi

Wystarczy zapoznać się z najnowszymi katalogami producentów, aby zobaczyć, jak wiele jest możliwości nadawania konkretnego wyglądu budynkom poprzez odpowiedni dobór:

Tyle w kwestii podziału na najchętniej wybierane rozwiązania, warto jednak przyjrzeć się jeszcze innym cechom oraz warstwom nawierzchniowym.

Połączenie lekkości i trwałości – duet idealny

Blachodachówkę w arkuszach oraz modułową proponujemy Klientom z Radomia i innych miast, którzy szukają kompromisu w kilku istotnych kwestiach.

Po pierwsze, jest to kompromis, gdy cenisz dachówki tradycyjne, lecz z określonych przyczyn zamierzać wybrać pokrycie:

  • lżejsze – to ważne przy słabszej konstrukcji dachu,
  • mniej kosztowne – z ekonomicznego punktu widzenia blachy mają przewagę,
  • szybsze w montażu – znacznie większe elementy to krótszy czas prac dekarskich.

Po drugie, sam proces docinania poszczególnych elementów przebiega znacznie szybciej, a gdy zdecydujesz się na wersję w arkuszach, wcześniej wykonany zostanie pomiar dachu, aby odpowiednio przycięte i gotowe elementy zostały dostarczone na Twoją posesję.

Równie lekkie i trwałe są „trapezy”, lecz one nie stanowią odwzorowania tradycyjnych dachówek.

Skontaktuj się z nami

Trwałość zależna nie tylko od stali

Rdzeniem, czyli warstwą środkową jest zwykle stal, na której obustronnie znajdują się powłoki cynku, następnie powłoki warstwy pasywacyjnej oraz warstwy podkładowej. O kolorze powierzchni blach dachowych stanowi natomiast zewnętrzna powłoka ochronna, a jednocześnie lakier dekoracyjny – ta warstwa ma określony kolor i dodatkowo stanowi zabezpieczenie całości przed działaniem czynników zewnętrznych.

Wiele spośród współczesnych blach dachowych to serie w stonowanej, eleganckiej kolorystyce, na przykład czerń, antracyt i grafit blach Ruukki Hygge, ale znajdziesz również znacznie bardziej żywe kolory, chociażby kolor wiśniowy, ceglasty oraz czekoladowy brąz w serii Frigge tego samego producenta

Różne są także metody wykończenia, a w efekcie powstaje dach:

  • całkowicie matowy,
  • z powłoką satynową,
  • lśniący dzięki specjalnym lakierom,
  • o fakturze delikatnej skórki pomarańczy (nowość Aluminium Hydro STUCCO/MAT, Blachotrapez).

W tej dziedzinie zatem również możesz poznać szereg nowych możliwości i zobaczyć, że znana od lat blachodachówka lub blacha trapezowa może wyglądać bardzo nowocześnie.

M3 Dachy Radom – zleć nam również prace dekarskie

Nasze usługi dotyczące blach dachowych to zarówno profesjonalne doradztwo, jak też sprzedaż, montaż, prace naprawcze i konserwacyjne. Podejmujemy się zleceń osób prywatnych i firm. Zachęcamy do kontaktu, przedstawimy Ci najbliższe wolne terminy.

Blachy dachowe Budmat Radom
logo Blachoprofil 2
blachy blachotrapez
logo Ruukki
blachy dachowe Novatik

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *
Wypełnij to pole
Adres E-mail *
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
Numer telefonu *
Wypełnij to pole
Temat wiadomości *
Wypełnij to pole
Treść wiadomości *
Wypełnij to pole
Menu