Blachy dachowe Ruukki

blachy rukki Radom

Z Ruukki każdy dach nabiera charakteru

Blachy dachowe Ruukki są przykładem stałego udoskonalania asortymentu i wprowadzania nowych, ciekawych propozycji, które chętnie wybierają właściciele domów prywatnych, obiektów przemysłowych, wypoczynkowych i innych. Wystarczy zapoznać się z z gamą ofertową z najnowszych katalogów aby zobaczyć, że pokrycia dachowe to propozycje wpisujące się w każdą koncepcję.

Skontaktuj się z nami

Chociaż ułożone już na dachu pokrycia dachowe mogą wyglądać podobnie, każda seria wyróżnia się kilkoma istotnymi cechami.

  • Panele z przetłoczeniami lub bez przetłoczeń to format w postaci pojedynczych elementów, układanych tak, aby stworzyć układ linii równoległych i prostopadłych, albo charakterystyczny wzór cegły.
  • Blachodachówka modułowa to jedna ze stałych pozycji w asortymencie marki Ruukki. Nadaje ona dachom klasyczny wygląd – taki, jak w przypadku dachówek ceramicznych. Cięta po fali, co sprawia, że po montażu niewidoczne są miejsca łączeń.
  • Blachodachówka cięta na wymiar to również standard pokryć dachowych tego producenta. Większe arkusze są idealne na duże i proste połacie dachów, a wycinanie pod wymiar konkretnego dachu sprawia, że wszystkie elementy są gotowe do montażu.
  • Blacha na rąbek ma postać obszernych, długich arkuszy, których pionowe brzegi uformowane są w charakterystyczny felc. Proces układania jest ułatwiony dzięki metodzie klikalnej – zagięcia pasują do siebie idealnie, są też miejsca na wkręty.

Niezależnie od tego, jaka jest budowa dachu oraz konstrukcja więźby, można dobrać odpowiednie pokrycia dachowe. Nie obciążają one nadmiernie połaci, mogą być więc układane na budynkach starszych, również zabytkowych.

Z Ruukki w stronę nowości

Tego producenta można poznać również po innowacjach wprowadzanych do tworzenia blach dachowych. Jedną z nich jest powłoka GreenCoat Pural BT®, w której część substancji ropopochodnych zastąpiono olejem rzepakowym. Na tę powłokę producent udziela 50 lat gwarancji technicznej oraz 25 lat gwarancji estetycznej. Warto sprawdzić na własnym dachu, że jest to rozwiązanie, które z powodzeniem przetrwa kilka dekad.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *
Wypełnij to pole
Adres E-mail *
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
Numer telefonu *
Wypełnij to pole
Temat wiadomości *
Wypełnij to pole
Treść wiadomości *
Wypełnij to pole
Menu