Dachy zielone odwrócone

Innowacyjne rozwiązania to nasza specjalność. W ofercie można zatem znaleźć nie tylko wysokiej jakości pokrycia standardowych powierzchni płaskich oraz skośnych, lecz także rozwiązania i usługi nietypowe. Ciekawą opcją są dachy zielone odwrócone z uwagi na swoje unikalne cechy – nie bez powodu cieszą się coraz większym zainteresowaniem naszych Klientów.

Rozwiązanie na lata

Dachy zielone odwrócone stanowią idealny przykład trwałości, estetyki oraz formy dbania o środowisko. To perfekcyjna opcja dla wszystkich miłośników zieleni i ekologii. System doskonale sprawdzi się na wszelkiego rodzaju budynkach z płaskim dachem. Aby taka konstrukcja mogła powstać, konieczne jest odpowiednie przygotowanie budynku, zapewniające izolację przeciwwodną oraz termiczną. W przypadku tego rodzaju powierzchni inaczej niż w tradycyjnym dekarstwie układane są warstwy. Ich układ, licząc od góry, prezentuje się następująco:

  • pokrycie wierzchnie – użytkowe;
  • termoizolacja;
  • hydroizolacja;
  • płyta konstrukcyjna.

Powłoka hydroizolacji umieszczona jest na płycie nośnej. Termoizolacja z kolei stanowi bezpośrednią ochronę powierzchni hydroizolacyjnej. W tym przypadku część wierzchnią w systemie odwróconym stanowi pokrycie z zieleni i roślinności.

zielony dach odwrócony

Poznaj naszą ofertę

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, firma M3 Dachy w Radomiu oferuje budowę i montaż dachów zielonych odwróconych. W zależności od preferencji zieleń może pokrywać całą powierzchnię lub tylko jej część. Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego rozwiązania.
Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem wyjątkowego, pełnego zieleni miejsca bezpośrednio na swoim dachu – zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie dostarczenia materiałów dekarskich i ich wykonania. Współpracujemy z wiodącymi na rynku producentami materiałów termoizolacyjnych oraz hydroizolacyjnych. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i wyjaśnią kwestie techniczne w zakresie realizacji prac dekarskich na terenie Radomia oraz innych miejscowości.

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *
Wypełnij to pole
Adres E-mail *
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
Numer telefonu *
Wypełnij to pole
Temat wiadomości *
Wypełnij to pole
Treść wiadomości *
Wypełnij to pole
Menu