Dekarz M3 Dachy

Praca dekarza to znacznie więcej niż układanie pokryć dachowych. Doświadczony specjalista przygotuje budynek pod więźbę dachową, zamontuje wszystkie niezbędne elementy tej konstrukcji, zadba o poszycie dachu i warstwę dociepleniową. Takie prace zlecone M3 Dachy pozwolą Ci do minimum ograniczyć wszystkie kwestie związane z zakupami, dobieraniem, sprawdzaniem. Nasza hurtowania jest gotowa na realizację największych nawet zamówień.

Współpraca z dekarzem na pod kątem tworzenia dachów

Gdy w całym obiekcie interwencji wymaga właśnie dach, warto skorzystać z pomocy dekarza, ponieważ tylko prawidłowo zaplanowane i przeprowadzone działania przekładają się na bezpieczeństwo późniejszych użytkowników danego budynku.

Nasze usługi to między innymi:

  • tworzenie, montaż i naprawa więźby – wszystkie elementy konstrukcyjne wymagają zastosowania odpowiedniego drewna, stabilnych połączeń, umiejętnego dopasowania wymiarów krokwi, wiązarów, strzemion i pozostałych;
  • układanie poszycia – na więźbie układane jest poszycie dachowe sztywne z płyt MDF lub MFP (od Multi-Functional), lecz o podobnej konstrukcji albo specjalne membrany, na przykład maty wstępnego krycia;
  • montaż pokryć dachowych – wszystkie systemy dostępne w naszym stałym asortymencie lub sprowadzane na zamówienie; wspomniane wyżej dachówki ceramiczne, betonowe, blachodachówki czy blachy płaskie to jedne z licznych możliwości;
  • montaż okien dachowych – wygodne korzystanie z poddasza to między innymi odpowiednio duże i łatwe w obsłudze okna; najnowsze modele wyposażone są dodatkowo w rolety zaciemniające;
  • montaż orynnowania – systemy rynnowe nowej generacji łączą ze sobą wysoką jakość materiałów zastosowanych na etapie produkcji oraz różnorodność kształtów i szeroką gamę kolorystyczną;
  • układanie podbitki dachowej – zwanej również podsufitką; w ten sposób zabezpieczamy dachy z okapem przed ptactwem, które mogłoby tam uwić gniazda, a także przez wlatywaniem owadów.

Możesz na nas liczyć niezależnie od etapu inwestycji. Podejmujemy się zleceń zarówno przy powstających budynkach, jak też w obiektach znacznie bardziej leciwych, wymagających również naprawy dachu.

usługi dekarskie Radom

Idziemy z duchem czasu, znamy budownictwo energooszczędne i pasywne

Radom to jedno z miast, w którym Klienci często pytają o rolę dekarza w przygotowaniu dachu pod kątem energooszczędności i budowania obiektów pasywnych. Zwieńczenie budynku jest tutaj istotne, ponieważ unoszące się ciepło nie powinno być nadmiernie przepuszczane na zewnątrz. Rola dachu jest więc bardzo ważna.

Po pierwsze, im prostsza konstrukcja, tym lepiej. Dach płaski albo jedna czy maksymalnie dwie połacie należą do kanonu rozwiązań. Nie powinny to być jednak połacie zbyt duże, więc korzystniej będzie podwyższyć dom o jedną kondygnację, aby zwiększyć powierzchnię użytkową, a zmniejszyć powierzchnię samego dachu.

Druga kwestia to wszystkie elementy, które znajdą się na więźbie dachowej. Deskowania, membrany, dachówki powinny być zamontowane tak, aby stanowić spójny system, pozwalający na wentylację dachu, a jednocześnie zabezpieczający poddasze przed wychłodzeniem lub przegrzaniem.

Od doradztwa po wszechstronne usługi dekarskie

Pracownicy M3 Dachy znają doskonale zagadnienia związane z zawodem dekarza, indywidualnie traktują każde zlecenie, podejmują się zarówno niewielkich prac naprawczych, jak też ułożenia dachów na dużych budowlanych inwestycjach. Skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *
Wypełnij to pole
Adres E-mail *
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
Numer telefonu *
Wypełnij to pole
Temat wiadomości *
Wypełnij to pole
Treść wiadomości *
Wypełnij to pole
Menu