Akcesoria dachowe

Co dokładnie możesz kupić w naszej hurtowni

Szeroki wybór akcesoriów dachowych w M3 Dachy pozwala tak przygotować dach, aby był odpowiednio funkcjonalny zarówno w kwestii poszycia, jak też bezpieczeństwa oraz szeroko pojętej komunikacji dachowej. W ramach dotychczasowych oraz bieżących realizacji z powodzeniem dobieraliśmy wszystko, czego potrzebują Klienci z Radomia oraz innych miast do zakończenia danej realizacji odnośnie ich dachów.

Membrany wysokoparoprzepuszczalne, kominki wentylacyjne i inne akcesoria dachowe

O akcesoriach dachowych należy porozmawiać ze specjalistą jeszcze na etapie planowania, projektowania, ponieważ bogata gama ofertowa to atut w kwestii wyboru, natomiast każda decyzja powinna być oparta o konkretne potrzeby danego obiektu.

Z asortymentu naszej hurtowni możemy dostarczyć i zapewnić montaż:

 1. membran wysokoparoprzepuszczalnych – chronią termoizolację oraz konstrukcję dachu, przepuszczają duże ilości pary wodnej, zwłaszcza w chłodne lecz bardzo słoneczne dni,
 2. elementów wentylacji dachu:
  • kominków wentylacyjnych – dobierane są do konkretnych pokryć dachowych, ich zadaniem jest usuwanie nadmiaru pary wodnej z wnętrz przez dach,
  • spinek – pozwalają solidnie mocować dachówki do łat, stosowane są tak przy dachówkach ceramicznych, jak i betonowych,
  • taśm kalenicowych – zapewniają jednocześnie optymalną szczelność i wentylację kalenicy,
  • taśm kominowych – układane z przodu i po bokach komina, również odpowiedzialne za szczelność i wentylację,
 3. komunikacji dachowej – usprawniające głównie prace kominiarskie; są to między innymi ławy i stopnie kominiarskie oraz elementy do ich mocowania na danym pokryciu dachowym;
 4. ochrony przeciwśniegowej – jej celem jest zapobieganie nagłemu osuwaniu większych ilości śniegu; w tej kategorii znajdziecie Państwo między innymi płotki, bariery oraz rury przeciwśniegowe wraz ze wszystkimi elementami mocującymi;
 5. wyłazy dachowe – montowane na poddaszach nieużytkowych, tzw. strychach; pomocne dekarzom i kominiarzom, dodatkowo zapewniają dostęp do światła naturalnego.

Jako bezpośredni dystrybutor producentów mamy stale uzupełniane stany magazynowe, a w przypadku realizacji nietypowych szybko dostarczamy akcesoria na indywidualne zamówienie.

akcesoria dachowe Radom

Profesjonalnie wykonany dach to baza dalszych działań

Aby w pełni korzystać z akcesoriów dachowych należy odpowiednio przygotować dach do ich montażu. Także w tej kwestii nasi dekarze służą pomocą.

Przede wszystkim oceniamy stan konstrukcji dachu oraz poszczególnych jego warstw. Sam montaż dosyć lekkich elementów nie wymaga szczególnie mocnej więźby dachowej, lecz gdy mowa o wyłazach dachowych, będzie to istotne obciążenie.

Ponadto, na dachach już istniejących i funkcjonujących od lat sprawdzamy, jakie warstwy ułożono dotychczas, a w kwestii pokrycia – czy wymaga ono wymiany. Jeżeli właściciel decyduje się na przykład zmienić stare dachówki na blachodachówkę modułową, w ramach współpracy proponujemy również odpowiednie akcesoria dachowe.

Równie ważną kwestią jest ocena, czy i jakie elementy trzeba będzie zdemontować przed rozpoczęciem prac. Dotyczy to głównie systemu orynnowania i podbitki dachowej. Demontujemy tylko to, co faktycznie utrudniałoby instalację poszczególnych systemów, zapewniamy też ponowny montaż.

Funkcjonalność na co dzień, niezależnie od pogody

Biorąc pod uwagę Radom i wszystkie inne miasta, w których nasze działania dotyczyły akcesoriów dachowych (jako całości lub części danej realizacji) możecie mieć Państwo pewność, że dziedzina ta znana jest nam z praktyki, a potwierdzeniem kompetencji M3 Dachy są zadowoleni Klienci.

Dach ma być solidny, odpowiednio szczelny, trwały, zapewniający spokój na lata, a nawet na pokolenia. Z nami można szybko osiągnąć ten cel.

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *
Wypełnij to pole
Adres E-mail *
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
Numer telefonu *
Wypełnij to pole
Temat wiadomości *
Wypełnij to pole
Treść wiadomości *
Wypełnij to pole
Menu