Blachodachówka

 1. Dachy
 2. chevron_right
 3. Blachy dachowe
 4. chevron_right
 5. Blachodachówka

Wybierz idealnie dopasowaną blachodachówkę ciętą na wymiar

Blachodachówka to optymalne rozwiązanie na proste dachy jedno- i dwuspadowe. Dostępna w dużych arkuszach, pozwala szybko przeprowadzić prace dekarskie, zabezpieczyć dach oraz poddasze przed działaniem czynników zewnętrznych i przygotować go na długie lata eksploatacji. Spośród wielu systemów dostępnych w M3 Dachy w Radomiu bez trudu wybierzesz taki, który sprawdzi się na Twoim dachu, zdobiąc przy tym cały budynek i wpisując się w estetykę otoczenia.

Szereg innowacji, które warto poznać

Producenci blachodachówki często wprowadzają na rynek nowe rozwiązania, które są odpowiedzią na oczekiwania Klientów. W tej dziedzinie z nowości warto zwrócić uwagę między innymi na:

 • wzmocnione lakiery nawierzchniowe – między innymi specjalna powłoka organiczna, której grubość wynosi 200 µm; taka warstawa zwiększa odporność na korozję oraz na działanie ognia zewnętrznego (m.in. model Estima, Blachotrapez);
 • arkusze cięte po fali – przygotowane w tej sposób arkusze sprawiają, że po odpowiednim montażu całość wygląda spójnie, jednorodnie, a miejsca łączenia poszczególnych arkuszy są niewidoczne (modele marki Ruukki);
 • dodatkową warstwę wytłumiającą – specjalna włóknina znajdująca się na spodniej stronie arkusza blachy zapewnia zwiększenie izolacji i sprawia, że do mieszkania na poddaszu dociera mniej hałasów z zewnątrz (poszczególne modele Ruukki);
 • gwarantowaną zawartość cynku – rdzeń cynkowy jest standardem w tych pokryciach dachowych, natomiast gramatura na metr kwadratowy powinna być odpowiednia, aby zapewnić stabilność konstrukcji (w blachach Budmat to 275 g/m²).

Znane i cenione są również standardowe walory użytkowe oraz cechy doceniane przez dekarzy tak w kwestii doboru odpowiedniego modelu, jak też prac prowadzonych bezpośrednio na dachu.

blachodachówka Radom

Bezpieczny dach, szybki montaż, spokój na dłużej

Wybierając blachodachówkę masz pewność, że jest to stale udoskonalane pokrycie dachowe, oferowane przez wielu producentów, którzy nieraz od pokoleń zajmują się tworzeniem rozwiązań z dziedziny dekarstwa. Przekłada się to na aspekty praktyczne, do których należą:

 • lekkość arkuszy blachy – wygląd klasycznej dachówki ceramicznej bez obciążania dachu,
 • szczelność dachu – mniej miejsc łączenia to mniej potencjalnych nieszczelności,
 • szybkość prac dekarskich – możesz znacznie skrócić czas do zakończenia prac,
 • spójność z innymi systemami – wiele wersji kolorystycznych to możliwość dostosowania rynien, kołnierzy okien dachowych czy koloru podsufitki.

Aby całość rzeczywiście była estetyczna i funkcjonalna, ważne jest wspomniane wyżej cięcie na wymiar. Jak to wygląda?

Dach co do centymetra dla najlepszych efektów

Zamawiając w naszej hurtowni partię materiału na dach, masz zapewniony fachowy pomiar połaci dachowych. Arkusze cięte są pod konkretne wymiary, z uwzględnieniem wszelkich spadków i załamań, obecności okien dachowych, komina. Montażyści mają później do dyspozycji idealnie dopasowane elementy, które wystarczy ułożyć zgodnie z przeznaczeniem, na odpowiednich miejscach.

Ta metoda znana jest od lat i stosuje się ją również w przypadku blach trapezowych oraz innych dostępnych w dużych arkuszach. Widać to także na przykładzie realizacji M3 Dachy w Radomiu oraz bliższych i dalszych okolicach.

Porozmawiaj z nami o blachodachówce, skorzystaj z fachowych porad

Radom to obszar najczęstszych naszych działań, tutaj znajduje się również hurtownia M3 Dachy. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub do odwiedzenia nas po wcześniejszym ustaleniu terminu. Pomożemy we wszystkim, co związane z mniejszymi i większymi dachami nie tylko w prywatnych inwestycjach.

Skontaktuj się z nami

Blachy dachowe Budmat Radom
logo Blachoprofil 2
blachy blachotrapez
logo Ruukki
blachy dachowe Novatik

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *
Wypełnij to pole
Adres E-mail *
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
Numer telefonu *
Wypełnij to pole
Temat wiadomości *
Wypełnij to pole
Treść wiadomości *
Wypełnij to pole
Menu