Blachy dachowe Novatik

blachy Novatik Radom

Blachy dachowe Novatik – piękno dachu w praktyce

Ta marka zyskuje stale nowych zwolenników, dlatego blachy dachowe Novatik coraz częściej pojawiają się również w naszych realizacjach. Ciekawe wzornictwo sprawia, że jest to rozwiązanie zarówno na dachy budynków w klasycznym stylu, jak też bardzo nowoczesnych, minimalistycznych, w których dach nie powinien być elementem dominującym.

Skontaktuj się z nami

Pod logo tej marki tworzone są:

  • panele dachowe – mają wymiary 125 x 30 (model Premium) cm lub 130 x 30 cm (model Harnaś), mogą być układane na dachach o kącie nachylenia minimum 16 st;
    • są bezuszczelkowe, nie potrzebują dodatkowych uszczelnień przy kalenicach narożach czy rynnach koszowych;
    • zabezpieczają przed gryzoniami dzięki podwójnym mocowaniom; utrudnia to intruzom podważenie blachy i przejście pod pokrycie dachowe;
    • są niepodatne na wichury, ponieważ układanie na wzór plastra miodu zapewnia dodatkową spójność nawet przy wietrze do 215 km/h;
  • blachodachówka panelowa – to także także forma jednomodułowa, lecz zgodna z wzornictwem powszechnie znanych blachodachówek; tak jak panele układana jest pojedynczymi rzędami, dlatego dzięki większej liczbie mocować może jeszcze trwalej przylegać do połaci dachu.

Panele to znacznie mniejszy format niż tradycyjne moduły lub arkusze blachy, dlatego można jest swobodnie dopasować również do dachów nietypowych, wielospadowych, o skomplikowanym kształcie.

Akcesoria i dodatki

Asortyment Novatik obejmuje również wszystkie elementy dodatkowe, które wraz z dachówkami mocuje się w ramach prac dekarskich: dachówki i kominki wentylacyjne, wentylacje połaciowe, przyłącza do kominka MDM.

Są tutaj także akcesoria niezbędne do przeprowadzenia prac dekarskich. To między innymi: kalenice, wiatrownice, pasy nadrynnowe. Dla idealnego skomponowania całości możesz wybrać również systemy rynnowe, tworzone przez tego producenta z zachowaniem wysokich standardów jakości.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *
Wypełnij to pole
Adres E-mail *
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
Numer telefonu *
Wypełnij to pole
Temat wiadomości *
Wypełnij to pole
Treść wiadomości *
Wypełnij to pole
Menu