Rynny PCV Cellfast

 1. Dachy
 2. chevron_right
 3. Rynny
 4. chevron_right
 5. Rynny PCV
 6. chevron_right
 7. Rynny PCV Cellfast
Rynny PCV Cellfast Radom

Grupa Cellfast i jej znaczenie na rynku tworzyw syntetycznych

Początek działania Cellfast to rok 1990 i produkcja węży ogrodowych. Z biegiem lat do zakładu w Krośnie dołączył zakład produkcyjny w Stalowej Woli, a oferta była stale poszerzana o nowe rozwiązania. Jednym z ważniejszych momentów było rozpoczęcie tworzenia rynien PCV BRYZA, co miało miejsce w 2003 roku wraz z uruchomieniem nowej linii produkcyjnej.

Skontaktuj się z nami

Znakiem rozpoznawczym marki jest jakość materiałów, z których wykonywane są systemy orynnowania oraz podbitki dachowe, a także wszechstronność tych rozwiązań. Obecnie Cellfast to:

 • jeden z wiodących rodzimych przetwórców tworzyw sztucznych, grupa oparta w 100% na polskim kapitale,
 • ceniony eksporter rynien PCV oraz pozostałego asortymentu w europie i znacznie dalej niż rynek europejski,
 • nowoczesne technologie oraz zaawansowany technologicznie park maszynowy, pozwalający tworzyć solidne produkty wysokiej jakości,
 • trzy zakłady produkcyjne o powierzchni ponad 50 000 m² w kraju oraz punkty dystrybucyjne w Rosji i na Ukrainie,
 • zespół Cellfast Design Group, odpowiedzialny za walory estetyczne tworzonych rynien, podsufitek i systemów ogrodowych (nagroda Red Dot Award 2015),
 • specjaliści odpowiedzialni za innowacyjne rozwiązania oraz za wdrażanie nowoczesnych technologii, dzięki którym produkty mają wartościowe certyfikaty jakości.

Długoletnia działalność obfituje w inwestycje, które przekładają się na korzyści dla przyszłych użytkowników rynien BRYZA oraz innych produktów schodzących z linii technologicznych grupy Cellfast.

Nowości z dziedziny rynien

Na przykładzie rynien warto poznać nowości stworzone przez grupę Cellfast. Są to chociażby narożniki wewnętrzne o regulowanym kącie rozwarcia w przedziale 120°-145°, a także pokrywa zatrzaskowa czyszczaka oraz dopasowana do niej uszczelka, dzięki którym można szybko i sprawnie usunąć zanieczyszczenia z rury spustowej.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *
Wypełnij to pole
Adres E-mail *
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
Numer telefonu *
Wypełnij to pole
Temat wiadomości *
Wypełnij to pole
Treść wiadomości *
Wypełnij to pole
Menu