Podbitka dachowa Budmat

Blachy Budmat

Firma Budmat i praktyczna podbitka dachowa PVC

Budmat jest jednym z wiodących producentów podbitki dachowej PVC, wykonanej z nieplastyfikowanej wersji tego syntetyku. To trwała, a jednocześnie lekka i uniwersalna wersja, tworzona w oparciu o solidne materiały, gotowa na długoletnie użytkowanie. Własne zaplecze technologiczne sprawia, że produkty marki Budmat, w tym również podsufitki, są chętnie wybierane przez przyszłych użytkowników.

Skontaktuj się z nami

Ponad 25 lat doświadczenia przekłada się na stałe udoskonalanie całego asortymentu. W dziedzinie podbitki dachowej jako kluczowe cechy można wskazać:

  • szeroki zakres zastosowań – odpowiednia na wszystkie dachy z okapem, zarówno nowo powstające, jak również stworzone przed laty,
  • sprężystość i odporność na zginanie – ważne zarówno podczas prac montażowych, jak też po zamontowaniu, w kontekście ryzyka uszkodzeń mechanicznych,
  • optymalną klasyfikację ogniową – to materiał klasyfikowany jako nierozprzestrzeniający ognia, gdy mowa o działaniu ognia z zewnątrz,
  • krajowe aprobaty techniczne – Aprobata Techniczna wydana przez Instytut Techniki Budowlanej,
  • gwarancję producenta – na okres 25 lat na elementy podsufitki PVC marki Budmat, licząc od dnia wydania ich kupującemu.

Podbitka dachowa pozwala zagospodarować przestrzeń pomiędzy okapem a ścianą budynku, pełni istotną rolę w ochronie poddasza, jest zatem częstym etapem szerszych prac dekarskich.

Kolory standardowe lub wzornictwo drewnopodobne

Wersje kolorystyczne podbitki dachowej Budmat pozwalają dobrać całość do systemu orynnowania, co zwiększy estetykę dachu. Wybrać można kolor jednolity: biały, brązowy, ciemnobrązowy, grafitowy lub czarny, a także wersję odwzorowującą rysunek drewna (złoty dąb, orzech, dąb Winchester).

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *
Wypełnij to pole
Adres E-mail *
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
Numer telefonu *
Wypełnij to pole
Temat wiadomości *
Wypełnij to pole
Treść wiadomości *
Wypełnij to pole
Menu