Pergole Sun Winner

  1. Dachy
  2. chevron_right
  3. Pergole
  4. chevron_right
  5. Pergole Sun Winner
sunwinner logo

Pregole Sun Winner zdalnie sterowane

Do tworzenia nowoczesnych funkcjonalnych pergoli w firmie Sun Winner stosowane są wysokiej klasy materiały, obrabiane na profesjonalnych maszynach. Aluminium potrzebne do wykonania ramy oraz lameli zadaszenia wycinane jest z niezwykłą precyzja, a następnie łączone w stabilną całość. Wygodę użytkowania zapewnia sterowanie lamelami przy pomocy pilota, telefonu albo tabletu. Wystarczy chwila, aby dach zamknąć, otworzyć częściowo lub całkowicie, zmienić kąt nachylenia lameli, zależnie od pogody czy indywidualnych potrzeb.

Skontaktuj się z nami

Opcje do wyboru godne uwagi

Proces projektowania w Sun Winner odbywa się z zastosowaniem innowacyjnego oprogramowania, a wszystkie elementy są dokładnie badane pod kątem jakości i trwałości. Tak powstają również pergole, w tym:

  • jednomodułowe o wysięgu do 420 cm,
  • dwumodułowe bez środkowego słupa podporowego o wysięgu do 700 cm,
  • wielomodułowe jednorzędowe i dwurzędowe o wysięgu do 830 cm.

Zadaszenie może mieć formę lameli:

  • obrotowych, które obracają się w zakresie 0°-135°, czyli mogą być całkowicie zamknięte, ustawione poziomo albo przechylone na jedną ze stron,
  • przesuwnych, które można dodatkowo po ustawieniu pionowym przesunąć na jedną ze stron, aby uzyskać zadaszenie otwarte.

Do stworzenia bardziej zabudowanej konstrukcji można wybrać dodatkowe osłony boczne tekstylne, szklane albo aluminiowe, również wykonywane przez firmę Sun Winner.

Dbałość o funkcjonalne dodatki

Producent dba również o liczne udogodnienia w standardzie między innymi zintegrowane rynny, taśmowe oświetlenie LED w zadaszeniu, system audio w postaci dwóch głośników w konstrukcji pergoli. W opcjach dodatkowych są natomiast czujniki pogodowe, automatycznie otwierające lub zamykające zadaszenie, a także promienniki ciepła, jeżeli z tarasu czy ogrodu pod pergolą korzysta się również w chłodniejsze dni lub zimą.

Warto poznać wszystkie propozycje dostępne w gamie ofertowej Sun Winner, aby wybrać pergolę, która najlepiej uzupełni przydomową przestrzeń.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *
Wypełnij to pole
Adres E-mail *
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
Numer telefonu *
Wypełnij to pole
Temat wiadomości *
Wypełnij to pole
Treść wiadomości *
Wypełnij to pole
Menu