Pergole Selt

  1. Dachy
  2. chevron_right
  3. Pergole
  4. chevron_right
  5. Pergole Selt
selt logo

Pergole Selt praktyczne nie tylko latem

W firmie Selt zaawansowane technologie przekładają się na trwałość i praktyczność tworzonych pergoli. To systemy przeciwsłoneczne cenione przez użytkowników w Polsce i całej Europie, dostępne w wielu wariantach, które można dostosować do indywidualnych potrzeb. Wykonywane są w nowoczesnym centrum obróbczym z zastosowaniem profesjonalnych maszyn i urządzeń. W gotowych pergolach widoczna jest dbałość o detale, mnogość ciekawych rozwiązań, a także estetyka całości.

Skontaktuj się z nami

Duży wybór pergoli lamelowych, tkaninowych i przesłon bocznych

W parku maszynowym Selt znajdują się między innymi maszyny do ciśnieniowego odlewania aluminium, a także profilarki, na których odbywa się obróbka taśm aluminiowych przeznaczonych do tworzenia piór zwanych lamelami. Pióra te stanowią zadaszenie pergoli. Można je ustawić pod dowolnym kątem lub całkowicie zamknąć, aby osłonić się przed słońcem albo deszczem. Poza aluminium obrabiana jest również stal nierdzewna, z której wykonuje się między innymi kotwy sworzniowe, stosowane w zabudowie przyściennej.

Tutaj powstają pergole:

  • lamelowe – z zadaszeniem poziomym w formie wspomnianych wyżej lameli podobnych do żaluzji, o regulowanym kącie nachylenia,
  • tkaninowe – w których zadaszenie stanowi tkanina zacieniająca, odporna również na przemakanie, zamontowana pod kątem 5-10 stopni, co usprawnia spływanie wody.

Powiązane z tym asortymentem są przesłony boczne, wybierane jako dodatkowa zabudowa, gdy pergola ma być konstrukcją zapewniającą większą ochronę przed słońcem, deszczem, porywistym wiatrem. Dzięki osłonom bocznym całość może z powodzeniem zastąpić altanę albo inne przydomowe i ogrodowe konstrukcje.

Troska o środowisko również ma znaczenie

W pergolach marki Selt widoczna jest także dbałość o środowisko. Podejście ekologiczne to między innymi korzystanie na etapie produkcji z energooszczędnych maszyn i z materiałów podlegających recyklingowi. Proekologiczne są też konstrukcje dostarczane przyszłym użytkownikom, ponieważ spełniają swoją rolę przez długie lata.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *
Wypełnij to pole
Adres E-mail *
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
Numer telefonu *
Wypełnij to pole
Temat wiadomości *
Wypełnij to pole
Treść wiadomości *
Wypełnij to pole
Menu