Papa Bauder

  1. Dachy
  2. chevron_right
  3. Papa
  4. chevron_right
  5. Papa Bauder
logo bauder

Niemiecka firma Bauder jest czołowym producentem systemów dachowych w Europie. Od ponad 160 lat prowadzą ją kolejne pokolenia rodziny. Oferuje szeroki asortyment materiałów budowlanych, gwarantując wysoką jakość i estetykę wykonania w zakresie pokryć dachowych. Produkty te dostępne są w naszej hurtowni M3 Dachy w Radomiu i w Zwoleniu.

Postaw na wysoką jakość

Papa, jako sprawdzony materiał do izolacji wszelkiego rodzaju dachów, nie bez powodu cieszy się dużą popularnością od lat i wciąż zdobywa nowych zwolenników. To produkt łatwy w montażu oraz wytrzymały na negatywny wpływ różnych warunków atmosferycznych. Przy odpowiedniej instalacji oraz wyborze solidnego modelu pokryty nim dach może przez lata zachować swoje właściwości izolacyjne oraz ochronne.

Skontaktuj się z nami

Zalety i możliwości zastosowania

Producent zapewnia materiały o szerokim spektrum zastosowania, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. W ofercie dostępne są następujące rodzaje papy bitumicznej przeznaczonej na dachy płaskie i strome:

  • nawierzchniowa – zgrzewalna, samoprzylepna, przeciwkorzenna; stosowana jako nawierzchnia na dachy płaskie; charakteryzuje się dużą wytrzymałością na działanie wysokich temperatur oraz obciążenia mechaniczne; dzięki wysokiej plastyczności często wybiera się ją do wierzchniego krycia;
  • podkładowa – szybkozgrzewalna, samoprzylepna; stanowi drugą warstwę odprowadzającą wodę pod dachem; jako dodatkowe zabezpieczenie przed wodą najczęściej stosowana jest przy montażu konstrukcji stromych;
  • paroizolacyjna – zabezpiecza powierzchnię przed zawilgoceniem; łatwość montażu przekłada się na szybką instalację, bez konieczności dodatkowego klejenia; sprawdzi się do podłoży betonowych, konstrukcji drewnianych oraz blach trapezowych.

Wymienione korzystne parametry papy Bauder powodują, że coraz częściej Klienci z Radomia, Zwolenia i innych miejscowości wybierają ten materiał budowlany w celu zapewnienia szczelnej izolacji poszyć dachowych. Osoby zainteresowane zakupem zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *
Wypełnij to pole
Adres E-mail *
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
Numer telefonu *
Wypełnij to pole
Temat wiadomości *
Wypełnij to pole
Treść wiadomości *
Wypełnij to pole
Menu