Okna dachowe Velux

  1. Dachy
  2. chevron_right
  3. Okna dachowe
  4. chevron_right
  5. Okna dachowe Velux
logo velux

Velux – komfortowe okna dachowe

Komfortowe, wygodne w codziennym użytkowaniu i ergonomiczne, oszczędne – okna dachowe firmy Velux to dobry wybór. Zapewniają doświetlenie poddasza, ciepło i ciszę (są szczelne) oraz doskonały widok (sam decydujesz o ich wielkości). To propozycja dla osób remontujących, jak i budujących swoje domy.

Skontaktuj się z nami

Grupa Velux to największy producent okien w kraju. Firma inwestuje w nowe technologie, dbając jednocześnie o standardy jakości, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. W jej ofercie znajdziemy różnego rodzaju profile, w tym dachowe. To propozycja dla wymagających klientów, którzy cenią jakość za rozsądną cenę. Produkty Velux zaprojektowano tak, by zapewnić jak największy komfort i wygodę użytkownikom. Zapewniają dostęp do naturalnego światła w ciągu dnia, cyrkulację powietrza, jednocześnie zapobiegają zbytniemu nagrzewaniu lub wychładzaniu pomieszczenia.

Okna dachowe to sposób na atrakcyjne zagospodarowanie wnętrza poddasza. Firma przygotowała propozycje zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tych urządzanych w tradycyjnym stylu. Możliwość wyboru materiałów, z których zostały wykonane (np. drewno czy poliuretan), oraz kolorów (biały lub w barwie naturalnego drewna) sprawia, że produkty spełnią oczekiwania użytkowników o różnych gustach.

Produkowane są w trzech kategoriach cenowych:

  • Standard – najlepsza relacja jakości do ceny. Propozycja dla tych, którzy chcą inwestować w lepszą efektywność energetyczną i komfort. Jakość standard to okna 3-szybowe, niewymagające konserwacji.
  • Standard plus – nowe rozwiązania, gwarantujące doskonały widok oraz cichą i ciepłą przestrzeń w domu.
  • Premium – eleganckie wzornictwo, nowoczesne rozwiązania, automatyczne sterowanie oraz więcej światła i przestrzeni na poddaszu.

Standardowe okna dachowe tej firmy są energooszczędne. Wykonano je z materiałów nie wymagających konserwacji, wyposażono w wygodne uchwyty. Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że w pomieszczeniu cały czas zapewniona jest wentylacja; dopływ powietrza odbywa się nawet przy zamkniętym lufciku, jednocześnie jednak dom zabezpieczony jest przed wychłodzeniem.

W wersji Premium użytkownik może liczyć na jeszcze więcej. Wśród zalet okien wymienić można m.in. redukcję hałasu zewnętrznego i szumu deszczu czy powłokę antyroszeniową. Potrójna szyba wypełniona jest argonem (co podnosi izolacyjność termiczną), a szkło klejone od wewnątrz. Każde okno wyposażono w dodatkową uszczelkę.

Velux przygotował też propozycje dla miłośników niekonwencjonalnych rozwiązań. Tu warto zwrócić uwagę na lukarny, balkony dachowe czy profile specjalnego przeznaczenia (antywłamaniowe, wyłazy dachowe, antywłamaniowe).

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *
Wypełnij to pole
Adres E-mail *
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
Numer telefonu *
Wypełnij to pole
Temat wiadomości *
Wypełnij to pole
Treść wiadomości *
Wypełnij to pole
Menu