Płyty warstwowe Recticel

płyty warstwowe Recticel Radom

Płyty termoizolazyjne marki Recticel – nowa jakość docieplania

Docieplanie dachów płytami warstwowymi bazuje na funkcjonalnych rozwiązaniach, które pozwalają szybo i profesjonalnie wykonać termoizolację dachów skośnych, płaskich, niestandardowych, a także dachów w systemie odwróconym. Rozwiązania z gamy ofertowej Recticel są przykładem połączenia trwałości oraz optymalnych parametrów technicznych.

Skontaktuj się z nami

Obecność tej marki na rynku europejskim i światowym jest potwierdzeniem popularności całej gamy ofertowej, w tym również systemów izolacyjnych opartych na technologii poliuretanowej. Firma spełnia oczekiwania i dostosowuje się do rynkowych potrzeb dzięki:

  • trzem nowoczesnym zakładom produkcyjnym – wszystkie elementy systemów dociepleniowych tworzone są na terenie zakładów produkcyjnych Recticel,
  • kompleksowości – dopełnieniem płyt ocieplania dachu są systemy ocieplania ścian, piwnic, obiektów przemysłowych i innych,
  • własnemu Departamentowi Zrównoważonych Innowacji (SID) – ponad 100 pracowników prowadzących badania w oparciu o zaawansowane technologie,
  • dbaniu o środowisko – produkcja odbywa się z zastosowaniem rozwiązań bezpiecznych dla środowiska, wolnych od freonów, bezpieczne są również gotowe zamontowane systemy.

Co równie ważne, firma Recticel Insulation jako jedyna osiągnęła w procesie produkcji wartość lambda 0,019 W/mK dla sztywnych płyt izolacyjnych z poliuretanu, czyli najniższej możliwej przenikalności cieplnej.

Ciepłe poddasze dzięki skutecznej termoizolacji

Recticel tworzy wiele różnych systemów docieplania, dlatego możliwe jest indywidualne dobranie płyt termoizolacyjnych do potrzeb danego obiektu. Niezależnie od decyzji, będą to płyty warstwowe o optymalnych parametrach, gotowe na każdą pogodę.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *
Wypełnij to pole
Adres E-mail *
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
Numer telefonu *
Wypełnij to pole
Temat wiadomości *
Wypełnij to pole
Treść wiadomości *
Wypełnij to pole
Menu