Papa Selena

  1. Dachy
  2. chevron_right
  3. Papa
  4. chevron_right
  5. Papa Selena
selena logo

Grupa Selena to firma, która powstała w 1992 roku we Wrocławiu, a obecnie swym zasięgiem obejmuje aż 19 krajów, zatrudniając 2000 pracowników. Wielokrotnie nagradzana, wciąż stawia przede wszystkim na zrównoważony rozwój i jakość oferowanych produktów. Marka jest także zaufanym dostawcą materiałów dla naszych hurtowni M3 Dachy w Radomiu i w Zwoleniu. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Rozwiązania dla nowoczesnego budownictwa

Producent dostarcza wysokiej klasy materiały na potrzeby branży budowlanej. Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku i rosnącym oczekiwaniom Klientów, proponuje nowoczesne rozwiązania, stworzone na miarę współczesnego budownictwa jedno- i wielorodzinnego. W ofercie marki znajdziemy szeroki wybór produktów – między innymi piany, uszczelniacze, kleje, produkty komplementarne oraz papę w różnych opcjach montażowych.

Skontaktuj się z nami

Materiały izolacyjne wielu zastosowań

Jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań montażowych dostarczanych przez markę Selena jest papa, którą firma oferuje w kilku najpopularniejszych wariantach. Dzięki różnorodności można bez problemu dobrać produkt odpowiadający indywidualnym potrzebom. W asortymencie znajdziemy papę taką jak:

  • asfaltowa termozgrzewalna modyfikowana SBS – z powodzeniem wykorzystywana jest do izolacji przeciwwodnej pokryć dachowych, fundamentów oraz ścian; dzięki parametrom technicznym i łatwemu montażowi bez użycia lepiku, stanowi jedno z chętniej stosowanych rozwiązań zabezpieczających;
  • tradycyjna – prostą budowę i odporność na czynniki zewnętrzne od lat doceniają użytkownicy; zachowanie odpowiednich standardów produkcyjnych oraz właściwy montaż sprawiają natomiast, że przez lata może zachować swoje korzystne paramenty techniczne.

Dbałość o wysoką jakość wyrobów przekłada się na możliwość bezproblemowej eksploatacji papy na długi czas. Zapraszamy mieszkańców Radomia, Zwolenia i okolic do odwiedzenia naszej hurtowni w celu zapoznania się z szerokim asortymentem oraz skorzystania z profesjonalnego doradztwa wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *
Wypełnij to pole
Adres E-mail *
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
Numer telefonu *
Wypełnij to pole
Temat wiadomości *
Wypełnij to pole
Treść wiadomości *
Wypełnij to pole
Menu