Dachówka cementowa Creaton

Dachówka Creaton

Trwałość i estetyka w jednym – dachówka cementowa Creaton

Creaton to niemiecka marka, która istnieje na rynku od 1992 roku, nieustannie rozwijając i udoskonalając swoją ofertę. Te dachówki łączą w sobie 130 lat doświadczeń najlepszych europejskich zakładów, które na przestrzeni dziesięcioleci specjalizowały się w produkcji pokryć dachowych oraz niezbędnych akcesoriów montażowych.

Dachówka cementowa Creaton – obok ceramicznej i akrylowej – jest flagowym produktem marki, prezentującym sprawdzone przez lata rozwiązania technologiczne. Dzięki nim zyskała odporność na działanie czynników klimatycznych oraz promieniowania UV, a także czynników biologicznych. Została zaprojektowana tak, by zwiększać właściwości termoizolacyjne i zminimalizować powstawanie efektu rozszerzalności termicznej. Ponadto, odznacza się dużymi walorami estetycznymi – dostępna jest w bogatej kolorystyce, a kolorów nie traci pod wpływem działania słońca. Dzięki temu prezentuje się efektownie przez długie lata. Istotne jest i to, że świetnie tłumi pochodzące z otoczenia dźwięki, czyniąc wnętrze domu przytulnym miejscem. Warto dodać także, że jest to wyrób ekologiczny, ponieważ tworzona jest wyłącznie ze składników pochodzenia naturalnego.

Skontaktuj się z nami

Jej siła tkwi w konstrukcji

Inżynierowie marki zadbali o to, by dachówka cementowa CREATON była innowacyjną propozycją dla najbardziej wymagających Klientów. Oto, co ją wyróżnia:

  • wzornictwo – ponadczasowe, klasyczne i nowoczesne modele w zróżnicowanej gamie kolorystycznej,
  • zapory wodne – sprawiają, że deszczówka szybko odpływa z połaci dachu,
  • zaokrąglenie dolnej krawędzi – pozwala na sprawne odprowadzane wody oraz zanieczyszczeń zbierających się na dachu, co pośrednio zapobiega porastaniu mchem,
  • zakładki boczne z głębokim wyprofilowaniem – dodatkowo przeciwdziałają porastaniu mchem i zatrzymywaniu się osadów,
  • spodnie ożebrowanie – powoduje, że na tej stornie dachówki powstaje efekt poduszki powietrznej, co minimalizuje ryzyko wnikania deszczu i śniegu,
  • podwójne żebra jako wzmocnienie spodniej części – wpływają na stabilność i zwiększają wytrzymałość na obciążenia,
  • cztery wypustki wspierające – odpowiadają za prawidłowe rozłożenie ciężaru własnego dachówki oraz wywoływanego przez śnieg i wiatr obciążenia.

To wszystko sprawia, że dachówka cementowa CREATON nie tylko doskonale wpisuje się w dzisiejsze trendy architektoniczne, ale też spełnia najwyższe normy budowlane. Jej jakość jest niepodważalna, co potwierdza 30-letni okres gwarancji udzielanej przez producenta.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko *
Wypełnij to pole
Adres E-mail *
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
Numer telefonu *
Wypełnij to pole
Temat wiadomości *
Wypełnij to pole
Treść wiadomości *
Wypełnij to pole
Menu