O firmie

Hurtownia M3 Profit Michał Mieszczak zajmuje się sprzedażą oraz wykonaniem pokryć dachowych.

W ofercie posiadamy wszelkiego rodzaju pokrycia dachowe : dachówki betonowe, dachówki ceramiczne, blachy powlekane ( trapezowe, blachodachówki), blachy płaskie w stylu na rąbek stojący. Poza typową działalnością handlową nasza firma zajmuje się wykonywaniem dachów płaskich w najnowszych technologiach. 10- letnie doświadczenie w branży dachowej pozwala zapewnić naszym klientom profesjonalną i kompleksową obsługę na najwyższym poziomie . Chcąc zaspokoić potrzeby naszych klientów detalicznych jak i hurtowych systematycznie poszerzamy naszą ofertę o nowe materiały w branży pokryć dachowych. Jesteśmy dystrybutorem regionalnym dachówki Creaton oraz Tondach.

Informujemy naszych klientów na bieżąco o wszelkich nowościach i promocjach. Producenci z którymi współpracujemy oferują wysokiej jakości wyroby na które udzielają wieloletniej gwarancji . Materiały te mogą być stosowane zarówno w budownictwie jedno jak i wielkorodzinnym. Decyzję o wyborze producentów z którymi zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy pomogli nam podjąć dekarze z wieloletnim doświadczeniem w branży.
Od początku działalności firmy postawiliśmy sobie za cel kompleksową realizację Twojego dachu.
Małymi krokami i polityką stałego poszerzania oferty oraz podnoszenia kwalifikacji własnych i pracowników, doszliśmy do mocnej pozycji na rynku.
Inwestujemy w ludzi i poszukujemy fachowej wiedzy, uczestniczymy w szkoleniach i korzystamy z wiedzy doradców technicznych tak, aby móc proponować sprawdzone i solidne rozwiązania na lata. Stawiamy na wysoka jakość i profesjonalne usługi przenoszące się na zadowolenie Klienta, bo wiemy że w naszej branży tylko solidna i polecana firma, jest w stanie przetrwać i rozwijać się.

 

Powody dla których warto nam zaufać:

  • 10- letnie doświadczenie
  • Oferujemy towary i usługi na najwyższym poziomie
  • Posiadamy duże stany magazynowe – mogą Państwo nabyć towar od ręki, skracając tym, samym czas realizacji zamówienia
  • Dostawa towaru na terenie Radomia oraz okolic realizowana jest bardzo szybko
  • Wykwalifikowane ekipy dekarskie
  • Profesjonalne doradztwo
  • Jesteśmy dystrybutorami regionalnym wielu produktów
  • Terminowość dostaw
  • Bezpłatny pomiar i kosztorys

Facebook Likebox Slider

© 2017 M3 Dachy. Wszelkie Prawa Zastrzeżone

                                   projekt strony www